Naczelny Sąd Administracyjny oddalił naszą skargę kasacyjną, w której wnioskowaliśmy o wznowienie postępowania w sprawie koncesji wydobywczej dla Kopalni Węgla Brunatnego Turów. “Decyzja sądu kończy spór sądowy dotyczący koncesji Kopalni Turów. Wyrok NSA potwierdza prawidłowość dotychczasowych rozstrzygnięć organów administracji i sądów w tej sprawie” informuje Polska Grupa Energetyczna. O co tak naprawdę chodzi w całej sprawie? Wyrok, który zapadł 18 czerwca nie przesądza o legalności wydobycia węgla w kopalni Turów. […]
Dołącz do naszego newslettera